אודותינו

"נוה קידר" היא רשת לניהול נדל"ן, שיווק, מכירה והשכרה. ניהול אחזקת מבנים הגדולה והמובילה בישראל אשר סניפיה נפרשים בכל רחבי הארץ.

"נוה קידר" הביאה לישראל בשורה ניהולית וקונספט חדשני, המשלב בין ניהול ותחזוקת המבנה והבית לבין ניהול השקעות נדל"ן מניב, ניהול נדל"ן מסחרי ושטחי מסחר, דירות פאר לרכישה והשכרה. כל זאת ברשת הפועלת להגדיל את אזורי ההתמחות בכל הארץ. מאז ועד היום פועלת הרשת להעניק ללקוחותיה ייחודיות המשלבת מקצועיות, שירות, ומגוון רחב של נכסים להשקעה בתחום הנדל"ן. כל זאת בשילוב חווית היצירה והתכנון המשותף עם המשקעים המתכננים ואנשי הביצוע.

שרות הלקוחות מחבר את המשקיעים עם חברת הניהול – "נוה קידר" המכוון לשיפור התחזוקה והתשואה לאחר הרכישה.

לרובנו יש חלום להפסיק להיות תלויים במקום העבודה, להיות עצמאיים ולקחת אחריות על עתידנו ולהקטין את התלות במעביד.

הכנסה מניהול נדל"ן מניב מהווה פתרון ליצירת הכנסות בטוחה לאורך זמן ולהבטיח עתיד כלכלי טוב יותר.

הצלחתה של "נוה קידר" לאורך שנים ארוכות מבוססת על מחויבות החברה לשורה של ערכים ובהם מקצועיות, חדשנות, שירות ויצירת ערך מוסף למשקיעים, לחברות ולבעלי הנכסים בשיטת זכיינות ייחודית, המכונה שיטת העמיתים. לפיה כל אזור הוא בבעלותו ובניהולו של זכיין עצמאי, המשמש עמית של החברה ומקבל ממנה שירותים ותמיכה מקצועית והשתלמויות מקיפות בנדל"ן מניב. העמית- מנהל הנכסים, הוא בעל החברה המפעילה את אזור ההתמחות. העמית מתפקד כאחראי על התוצאות התפעוליות והחברה מספקת מומחיות תאגידית. לרשותו עומדים בעלי מקצוע מהתחום כגון: אדריכלים, עו"ד, אנשי כספים ואיש תחזוקה אשר עבר הכשרה תואמת והוא מנהל הנכסים. שיטה זו ממריצה את העמית להצליח ומשיגה את התוצאות הטובות ביותר עבור בעלי הנכסים, העמיתים ורשת הזכיינים.

כדי להמשיך ולהיות רשת מובילה מאמינה "נוה קידר" שלקוחותיה זכאים לשירותים ומוצרים חדשניים.

 לאלו שרוצים ללמוד ולרכוש מקצוע חדש לטווח ארוך. לא נדרש ניסיון קודם בתחום.