אודותינו

"נוה קידר" היא רשת  לניהול נדל"ן, שיווק – מכירה והשכרה, ותחזוקה מבנים הגדולה והמובילה בישראל אשר סניפיה נפרשים בכל רחבי הארץ.

"נוה קידר" הביאה לישראל בשורה ניהולית  וקונספט חדשני המשלב בין בין ניהול ותחזוקת המבנה והבית, ניהול השקעות נדל"ן מניב, ניהול נדל"ן מסחרי ושטחי מסחר, דירות פאר לרכישה והשכרה. כל זאת ברשת הפועלת להגדיל את אזורי ההתמחות בכל הארץ. מאז ועד היום פועלת הרשת להעניק ללקוחותיה ייחודית המשלבת מקצועיות, שירות, ומגוון רחב של נכסים להשקעה בתחום הנדל"ן. כל זאת בשילוב חווית היצירה והתכנון המשותף עם המשקעים המתכננים ואנשי הביצוע.

שרות הלקוחות מחבר את  המשקעים  עם חברת הניהול – של "נוה קידר" המכוון לשיפור התחזוקה והתשואה  לאחר  הרכישה.

לרובנו יש חלום להפסיק להיות תלויים במקום העבודה, להיות עצמאים ולקחת אחריות על עתידינו ולהקטין  את התלות במעביד.

הכנסה מניהול נדל"ן מניב  מהווה פתרון ליצירת הכנסות בטוחה לאורך זמן  ולהבטיח עתיד כלכלי טוב יותר.

הצלחתה של נוה קידר לאורך שנים ארוכות מבוססת על מחויבות החברה לשורה של ערכים ובהם מקצועיות, חדשנות, שירות ויצרת ערך מוסף למשקעים לחברות ובעלי הנכסים בשיטת זכיינות ייחודית, המוכנה שיטת העמיתים, ולפיה כל אזור הוא בבעלותו ובניהולו של זכיין עצמאי, המשמש עמית של החברה ומקבל ממנה שירותים ותמיכה מקצועית והשתלמויות מקיפות בנדל"ן מניב. העמית, מנהל הנכסים, הוא בעל החברה המפעילה את אזור ההתמחות. העמית מתפקד כאחראי על התוצאות התפעוליות והחברה מספקת מומחיות תאגידית, לרשותו עומדים בעלי מקצוע מהתחום כגון: אדריכלים ועו"ד אנשי כספים ואיש תחזוקה אשר עבר הכשרה תואמת והוא מנהל הנכסים, שיטה זו ממריצה את העמית להצליח ומשיגה את התוצאות הטובות ביותר עבור בעלי הנכסים  העמיתים והרשת.

כדי להמשיך ולהיות רשת מובילה מאמינה "נוה קידר" כי עליה להציע כל העת ללקוחותיה שירותים ומוצרים חדשניים.

 משרות מיועדת גם לא לבעלי ניסיון, שרוצים ללמוד ולרכוש מקצוע חדש לטווח ארוך.